Monitoring

 

W dzisiejszych czasach kilka kamer i rejestrator to zdecydowanie za mało. Oczywiście podstawą każdego systemu musi być zespół wizyjny, ale to sposób zarządzania obrazami decyduje o skuteczności monitoringu.
Dzięki połączeniu systemu monitoringu z internetową aplikacją, możliwe jest obserwowanie z dowolnego komputera z dostępem do sieci. Dodatkowo możesz śledzić obraz z kamer na swoim telefonie komórkowym.


Obserwuj swój obiekt z dowolnego miejsca

Monitoring online to bardzo rozwojowy element dbania o bezpieczeństwo prywatne i firmowe. Ograniczenie zagrożeń wandalizmu oraz ochrony prywatnego majątku jest ważne z punktu widzenia każdego. Korzystając z monitoringu online obserwujemy to, na czym nam najbardziej zależy: infrastrukturę firmy, mieszkanie czy samochody na parkingu. Możliwości jest bez liku.

Aspektem równoległym jest oszczędność pieniędzy. Zewnętrzne systemy monitoringu to koszty, podobnie jak wynajęcie ochrony. Monitoring online pozwala zaoszczędzić, a monitorowane obiekty każdego dnia mogą być inne. Dodatkowo, systemy online są stale wspierane i ich funkcjonalność jest nieustannie poszerzana.

W systemach monitoringu przez internet obraz z kamery dostępny jest od razu po rejestracji i zalogowaniu się na konto w wybranym serwisie. Zazwyczaj obraz monitorowanego obiektu jest w sposób bezpieczny przechowywany na serwerach platformy. Rozwiązanie całkowitego monitoringu online uniemożliwia np. kradzież nagrywarki czy też komputera pośredniczącego w transmisji obrazu. Dodatkowo, stosując monitoring bezprzewodowy unikniemy uciążliwości związanych z koniecznością prowadzenia kabli.

 

Strony www

Sklepy www

Cennik usług


Kontakt


Prabuty - Kwidzyn - Grudziądz
tel. 669 35 35 36
e-mail: Lukasz@sta-net.pl

Goście on-line

Witrynę przegląda teraz 4 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś14
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterObecny tydzień124
mod_vvisit_counterMiniony tydzień553
mod_vvisit_counterObecny miesiąc1269
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc1092
mod_vvisit_counterWszystkie dni136107

Zalecana przeglądarka to:

lub najnowsza przeglądarka - wymagany Windows 10