Sprzęt

 

CMOS to sprawdzona i pewna technologia, która znajduje zastosowanie w m.in. aparatach cyfrowych oraz kamerach monitoringu.

Przetwornik CMOS działa z niskim zużyciem prądu, a jednocześnie zapewnia wyraźny obraz, co za tym idzie kamery monitoringu z tym przetwornikiem są gwarantem pewnego i ciągłego działania całego systemu monitoringu. Kamery monitoringu z tym przetwornikiem zostały sprawdzone przez tysiące ludzi na całym świecie i stanowią wzór dla całego działu telewizji przemysłowej.


Kamery i osprzęt do monitoringu BCS

Kamera monitoringu 950TVL utrwali każde zdarzenie wyraźnie i płynnie. Profesjonalnie wyostrzony obiektyw o stałej ogniskowej 3,6mm zapewnia dokładne uchwycenie wszystkich detali. Kamera jest wyposażona w promiennik podczerwieni co oznacza, że przy zbyt niskim oświetleniu automatycznie doświetli kadr. Całość zamknięta jest w szczelnej obudowie o klasie szczelności IP66, dzięki czemu kamera nadaje się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0801QE-II jest urządzeniem pozwalającym na rejestrację obrazu z maksymalnie 8 kamer oraz nagrywanie dźwięku z 1 źródła audio (np. mikrofon). Rejestrator pozwala na zapis w rozdzielczości D1/960H przy 25kl/s dla każdego kanału. Posiada wbudowane wyjścia HDMI, VGA oraz BNC. Obsługuje dysk twardy o maksymalnej pojemności 4TB. W celu łatwej archiwizacji i prostego sterowania zdalnego np. przez mysz komputerową zostały wbudowane 2 porty USB. Rejestrator umożliwia także podgląd przez sieć lokalną, sieć internetową a także na urządzeniach mobilnych.

 • Ilość kanałów wideo : 4, Ilość kanałów audio: 1
 • Zapis 25kl/s na kanał w D1 i CIF (łącznie 100kl/s)
 • Kompresja Video/Audio: H.264 / G.711
 • Wyjście video: HDMI/VGA/BNC
 • Wejście: 1 kanał, BNC (200-2000mV10KΩ)
 • System operacyjny: LINUX
 • Standard Wideo: PAL(625Linii, 100 kl/s)
 • Sekwencja obrazu: Tak
 • Smart PSS to oprogramowanie do zarządzania urządzeniami IPC, NVR, DVR i innych urządzeń BCS z interfejsem sieciowym. Program obsługuje do 256 kanałów jednocześnie oraz umożliwia administrację urządzeń. Dodatkowe funkcję programu umożliwią robienie zrzutów ekranu oraz zapisywanie obrazu z kamer bezpośrednio na dysk twardy komputera. Na urządzenia przenośne dostępny jest program DMSS, który umożliwia prowadzenie monitoringu na systemach operacyjnych takich jak Windows Phone, Android oraz iOS.

   

   

 • Strony www

  Sklepy www

  Cennik usług


  Kontakt


  Prabuty - Kwidzyn - Grudziądz
  tel. 669 35 35 36
  e-mail: Lukasz@sta-net.pl

  Goście on-line

  Witrynę przegląda teraz 1 gość 
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDziś30
  mod_vvisit_counterWczoraj52
  mod_vvisit_counterObecny tydzień30
  mod_vvisit_counterMiniony tydzień346
  mod_vvisit_counterObecny miesiąc817
  mod_vvisit_counterMiniony miesiąc3177
  mod_vvisit_counterWszystkie dni145941

  Zalecana przeglądarka to:

  lub najnowsza przeglądarka - wymagany Windows 10