System zarządzania treścią

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny - czyli każdego z Nas.

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o sukcesie internetowym dzisiejszych firm jest aktualność publikowanych w sieci danych. Fakt ten narzuca na firmę konieczność posiadania możliwości jak najszybszej wymiany starych, nieaktualnych już danych na nowe informacje.

Głównym założeniem rozwiązań CMS jest umożliwienie klientowi samodzielnej edycji wszystkich podstron posiadanego serwisu wprost z przeglądarki internetowej. Umożliwia on pełne zarządzanie treścią, oraz wszystkimi elementami w witrynie (menu, forum, obrazkami itd.) poprzez panel administracyjny. System ten nie wymaga jakiejkolwiek wiedzy specjalistycznej, a edycja danych merytorycznych przypomina pracę w popularnych edytorach tekstu. CMS to system zarządzania treścią w serwisach internetowych, stronach www, sklepach internetowych, oraz innych aplikacjach działających online.
Oparty jest na wykonanym przez nas projekcie graficznym dostosowanym do potrzeb przyszłego użytkownika. Każdy system projektowany jest na indywidualne zamówienie, co w praktyce oznacza pełne dostosowanie do potrzeb klienta i zmniejsza koszty w przypadku wybrania mniejszej ilości modułów.

Jest to aplikacja która ze względu na swoją budowę nie ma konkurencji na rynku. Do jej największych atutów możemy zaliczyć:
- bezpieczeństwo,
- złożoność zarządzania,
- wielofunkcyjność,
- wielojęzyczność.

System posiada także automatyczne generowanie Google Site Map – co w znacznym stopniu ułatwia pozycjonowanie witryny.

Strony www

Sklepy www

Cennik usług


Kontakt


Prabuty - Kwidzyn - Grudziądz
tel. 669 35 35 36
e-mail: Lukasz@sta-net.pl

Goście on-line

Witrynę przegląda teraz 8 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś14
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterObecny tydzień124
mod_vvisit_counterMiniony tydzień553
mod_vvisit_counterObecny miesiąc1269
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc1092
mod_vvisit_counterWszystkie dni136107

Zalecana przeglądarka to:

lub najnowsza przeglądarka - wymagany Windows 10