Strony internetowe

 

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach najtańsza i najpopularniejsza forma reklamy oraz kreacji wizerunku firmy. Dzięki zamieszczeniu w Internecie firmowej strony internetowej, ułatwiamy potencjalnym klientom nie tylko możliwość korzystania z naszej usługi, ale również szybkiego dotarcia do niej.

Dobrze zaprojektowana i wdrożona witryna jest nierzadko kluczem do sukcesu wielu firm działających nie tylko w gałęziach e-biznesu czy Internetu, ale właśnie małych przedsiębiorstw oferujących swoje wyjątkowe usługi. Struktura oferowanych przeze mnie witryn jest najpierw dokładnie konsultowana z klientem, w taki sposób aby mógł on otrzymać jak najwyższej jakości produkt według własnego pomysłu. Co najważniejsze - każda tworzona strona jest wykonywana indywidualnie, w zależności od specyfiki branży i zapotrzebowań klienta, co gwarantuje o jej skuteczności.

Tworzymy profesjonalne witryny www, które przyczyniają się do większego sukcesu naszych klientów. To właśnie one mogą stać się wizytówką Państwa firmy oraz umożliwić - w zależności od Państwa potrzeb - internetową obsługę sprzedaży.

Swoim klientom dajemy możliwość administracji treścią własnej strony poprzez graficzny interfejs administratora strony. Jest on prosty w obsłudze w języku polskim i nie wymaga znajomości języków programowania oraz HTML'a ani innych umiejętności od strony użytkownika, a jego używanie podobne jest do dowolnego edytora tekstu, np. MS Word, Open Office, Works.

Zapewniamy również umieszczenie strony na serwerze, opiekę administracyjną nad Państwa stroną internetową oraz wypozycjonowanie tejże strony w wyszukiwarkach, m.in. Google. Wypozycjonowanie strony zapewni Państwu dużą oglądalność strony i wielu klientów. Pozycjonujemy strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Proponujemy Państwu również sklepy internetowy, który jest coraz częściej wykorzystywaną usługą do zawierania transakcji. Sklep internetowy da Państwu możliwość stworzenia dodatkowego - wirtualnego oddziału firmy. Sklep internetowy zwiększy Państwa sprzedaż natomiast nie zwiększy kosztów związanych wynajęciem, remontem, pracownikami itp.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zajrzyj do cennika

Strony www

Sklepy www

Cennik usług


Kontakt


Prabuty - Kwidzyn - Grudziądz
tel. 669 35 35 36
e-mail: Lukasz@sta-net.pl

Goście on-line

Witrynę przegląda teraz 16 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś14
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterObecny tydzień124
mod_vvisit_counterMiniony tydzień553
mod_vvisit_counterObecny miesiąc1269
mod_vvisit_counterMiniony miesiąc1092
mod_vvisit_counterWszystkie dni136107

Zalecana przeglądarka to:

lub najnowsza przeglądarka - wymagany Windows 10